توری پرسی

قیمت توری قیمت رابیتس قیمت انواع مفتول قیمت لوله گالوانیزه گرم و سرد قیمت پشم شیشه قیمت فنس قیمت پایه فنس قیمت توری مرغی قیمت توری حصاری


قیمت توری پرسی

قیمت توری پرسی بر اساس فاکتور های خاصی مشخص می شود. در ادامه به معرفی توری و بررسی این فاکتورها خواهیم پرداخت. نام دیگر این محصول توری مشبک، توری بافتی یا (Crimped Wire Mesh) می باشد. توری پرسی به عنوان یکی از محصولاتی است که برای موارد خاصی به کار می رود. فرآیند تولید و عرضه انواع توری های پرسی با توجه به ابعاد و چشمه های متنوع صورت می پذیرد. برای تولید از مفتول های مختلفی چون گالوانیزه و سیاه استفاده می شود.

توری پرسی چیست

برای تولید این توری از سیم های فلزی استفاده می شود که به وسیله به هم تابیدن آن ها ساخته می شوند. چشمه ها در این نوع از توری یا مستطیل شکل و یا مربع شکل هستند. این محصولات از مواد گالوانیزه و آهن تولید شده و بر مبنای این موارد زیر طبقه بندی می شوند:

 • خارجی بودن یا ایرانی بودن محصول
 • تقسیم بندی بر مبنای نوع و اندازه چشمه ها
 • نوع سرد یا نوع گرم بودن محصول تولیدی

این محصولات همان طور که در شکل نمایش داده شده است به شکل دنده دنده (کنگره ای شکل) تولید شده و مانند تار و پود در کنار هم قرار داده می شوند. سایز و اندازه مفتول در ابعاد 2 تا 6 میلی متر تولید می شود. از نظر ظاهری این نوع از طوری ها بسیار منعطف هستند. دارای سطح صاف و دوطرفه می باشند.

از آن جایی که قیمت توری پرسی مانند توری گابیون و توری حصاری و .. به صورت متناوب تغییر دارد، می توانید برای دریافت مشاوره برای انتخاب نوع و تعداد محصول، از میزان قیمت آن نیز مطلع شوید. لیست قیمت محصولات به صورت به روز در اسرع وقت در اختیار شما قرار داده خواهد شد. این توری ها از مواد متنوعی ساخته می شوند که از جمله می توان به مفتول استنلس استیل، فولاد پر کربن، سیم های فولادی گالوانیزه و .. اشاره نمود.

کاربرد توری پرسی

 • کاربرد به عنوان فیلتر
 • کاربرد به عنوان فنس در صنایع
 • استفاده به عنوان حصار و حفاظ در اطراف انواع زمین های نظامی، ورزشی و ..
 • استفاده در صنعت کاغذسازی، پزشکی، نفت و گاز
 • استفاده در صنایع متالوژی، شیمیایی و صنایع غذایی
 • برای ایجاد محوطه شمشیربازی
 • استفاده برای بسته بندی
 • استفاده در ساخت ساختمان
 • استفاده برای مش بندی
 • استفاده در صنعت مبلمان برای تولید انواع محصولات
 • برای این که در و پنجره ها را حفاظ بندی کنیم
 • استفاده برای ایجاد پانل ها به شکل سه بعدی در ساختمان سازی
 • کاربرد برای سرند در کارخانه ها و معدن های تولید کننده ی زغال سنگ
 • ساخت قفس برای انواع حیوانات خانگی و غیر خانگی
 • استفاده در فندانسیون و پی و بتن ریزی ساختمان ها برای مسطح نمودن و استفاده در دیوارهای ساختمان

 قیمت توری پرسی

سایر موارد مصرف توری پرسی

مانند سای رانواع توری ها مثل توری حصاری و .. این توری ها نیز مصارف خاص فراوانی دارند. استفاده از این توری های گالوانیزه برای پودر کردن گوشت در صنایع غذایی کاربرد دارد. در این صنعت نوع توری پرسی سبک برای فیلتر مواد کاربرد داشته و نوع توری پرسی سنگین در سایر صنایع مانند ساختمان، به عنوان سرند در معدن، کارخانه زغال سنک و .. کاربرد دارد. یکی دیگر از مزایای این محصول با دوام بودن و سنگین بودن آن است. از آن جایی که مواد به راحتی از بین آن عبور می کنند، برای صفحات غربالگری و ارتعاشی کاربرد دارد.

 انواع توری پرسی

این نوع از محصولات از لحاظ نوع بافتی که دارند با یکدیگر متفاوت هستند. البته قیمت توری پرسی به نوع مواد و مقدار آن ها وابسته است.

 • توری با بافت موج دار حصیری
 • توری با بافت موج دار عادی
 • توری با بافت موج دار هلندی
مزیت توری پرسی

این نوع از محصولات به راحتی قابل نصب هستند و در صورت عدم نیاز خیلی راحت می توان آن ها را جمع آوری کرد. مقرون به صرفه بوده و این که قیمت توری پرسی مناسب است و از جمله دلایلی است که آن را در صنایع مختلف مورد توجه و استفاده قرار می دهد.

نسبت به این که وزن بالایی ندارد و سبک هستند ولی مقاومت بالایی داشته و در برابر زنگ زدن و خورده شدن مقاوم است. سطح این محصول در برابر لغزش مقاوم است.

از لحاظ شکل ظاهری چون این نوع از توری ها دارای بافت هایی موج دار هستند، این عامل باعث می شود تا در صنایع آن ها را در ارتفاعات استفاده کنند. به این دلیل که با اصطحکاک ایجاد شده از سقوط یا لیز خورد افراد جلوگیری می شود.

توری پرسی

همان طور که در بالا به آن اشاره شد کاربردهای فراوانی که دارند یکی دیگر از مزایای این محصولات است. با استفاده از طرح های متفاوت و متنوعی که این توری دارد می توان از آن ها در هر نوع معماری استفاده نمود. شکل ظاهری توری ها به نور اجازه عبور می دهد، بنابراین استفاده از آن برای محیط های کم نور مناسب خواهد بود.

از ویژگی های دیگر این محصول علاوه بر زیبایی، صرفه جویی در مصرف انرژی و مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی و بادهای شدید می باشد. این توری ها در برابر مواد شیمیایی و اسیدها نیز مقاوم هستند.

در زمان آتش سوزی چون هوا، آب و سایر مواد به راحتی از بین آن عبور می کند، جریان آبرسانی به آتش سوزی را از بین نخواهد برد. بنابراین برای اطراف اماکن و ساختمان ها از آن استفاده می شود.

 مشخصات فني توری پرسی

جنس مفتول : گالوانیزه، استیل، آهن

قطر مفتول توری : بین ۳ میلی متر تا ۶ ميلی متر

ابعاد چشمه ها: از 2 سانتی متر تا 8 سانتی متر

ابعاد توری پرسی

ابعاد طول : بین ۱ متر تا ۴ متر تولید می شود

ابعاد عرض : تا نهایت ۲ متر تولید می گردد

ذکر این نکته ضرروی است که با توجه به نیاز مشتری و نوع سفارشات ابعاد مختلف قابل تولید و ارائه می باشد.

نوع مفتول : سخت صنعتی به صورت سياه و يا با روكش گالوانيزه گرم ، استیل ، آهن و حتی به صورت PVC قابل ارائه می باشد.

جدول وزن توری پرسی

همان طور که در جدول زیر مشخصات مورد نظر قابل رویت می باشد، وزن هر یک از محصولات بر اساس نوع آن ها متفاوت است. با توجه به نوع نیاز می توانید از هر یک از محصولات بر اساس نیاز خود سفارش دهید.

سایز مفتولطولعرضچشمه
3 الی 5 میلیمتر2 متر1 متر2*2 سانتی متر
3 الی 5 میلیمتر2 متر1 متر4*4 سانتی متر
3 الی 5 میلیمتر2 متر1 متر5*5 سانتی متر
روش تولید توری پرسی استیل

برای ساخت توری پرسی از دستگاهای خاصی برای بافت مفتول ها در کنار یکدیگر استفاده می شود. در واقع می توان آن را یک پارچه مفتولی یا سیمی دانست که دارای تار و پودهایی از فلز است در حالی که در محل ارتباط بافت ها در میله های افقی و عمودی جوشی دیده نمی شود.

روش بعدی روش غوطه ور سازی است که در آن نهایتا یک محصول تولید می شود که دارای مفتول با اندازه بیشتر از دو میلی متر و چشمه هایی با اندازه دو سانتی متر می شود.

یکی از روش های تولید استفاده از روش غوطه ور سازی می باشد. در این روش به یک وان مذاب با دمای 450 درجه سانتی گراد ایجاد می شود.

بعد قطعه داخل این وان غوطه ور می شود. بعد از بیرون آوردن این محصول از داخل این وان آن را در معرض واکنش با کربن و اکسیژن قرار داده که در انتها باعث ایجاد یک لایه ی مقاوم در برابر زنگ زدگی می شود.

 لیست قیمت توری پرسی

برای آگاهی از قیمت توری پرسی و دریافت لیست قیمت توری پرسی به روز و مشاوره در ارتباط با نوع محصولی که نیاز دارید، می توانید از مشورت مشاوران فروش ایران توری استفاه نمایید.

برای این منظور همه روز در خدمت شما هستیم. می توانید با شماره هایی که در زیر وجود دارد یا در قسمت تماس قرار داده شده از با ما در ارتباط باشید.

توریتوری پرسی

انواع توری پرسیتوریتوری پرسیکاربرد توری پرسیمزیت توری پرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هفت =