درباره ما

ایران توری
لوگو ایران توری

ما که هستیم …

درباره ایران توری

 

گروه تولیدی ایران توری از سال ۱۳۷۸ با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه و باهدف عرضه بهتر محصولات و همچنین راحتی و تسریع در خرید مشتریان صنعت ساخت و ساز در ایران توسط تعدادی از متخصصین و فعالان حوزه صنعت ساخت و ساز کشور شروع به فعالیت نمود.

درواقع گروه تولیدی ایران توری طي مدت فعاليت خود تاکنون توانسته است با بهره‌گیری از دانش روز و تلاش متخصصين و همت و پشتکار همکاران خود در زمینه توزیع و فروش کلیه محصولات مفتولی و ساختمانی فعالیت کند. رابیتس، سیم رابیتس بندی، انواع توری مانند توری حصاری، توری مرغی، توری فرنگی، انواع گابیون، توری مش، توری پرسی، مفتول‌های کششی، انواع مفتول قالب‌بندی، مفتول آرماتوربندی، لوله‌های گالوانیزه سرد، لوله‌های گالوانیزه گرم، خطوط کشش، سیم‌خاردار و بسیاری از محصولات دیگر ازجمله مواردی هستند که جهت تأمین و رفع نیاز کلیه واحدهای فروش شهرها و استان‌های کشور در این مجموعه وجود دارند. همچنین لازم به ذکر است که مشخصات فنی کلیه محصولات به همراه لیست قیمت به‌روز آن‌ها در سایت ایران توری جهت رفاه مشتریان عزیز قرار داده شده که شما می‌توانید با مراجعه به بخش محصولات از نرخ روز هر یک مطلع شوید.

چرا ایران توری؟

 

تجربه در صنعت

مجموعه ایران توری با بیش از بیست سال سابقه و تجربه در صنعت تولید و ساخت محصولات مفتولی و انواع توری توانسته است در زمینه جلب اعتماد مشتریان عزیز در طی این سال‌ها گام برداشته و همواره بهترین خدمات را با اتکا به تجربه خود به شما ارائه کند.

استفاده از تجهیزات مدرن در تولید

همان‌طور که میدانید ماشین‌آلات و دستگاه‌های مدرن موجب افزایش کیفیت و سرعت تولید محصول می‌شود. از طرفی تولید و عرضه یک کالای باکیفیت قطعاً میزان ضایعات کمتری نیز خواهد داشت؛ اما تأمین این نوع دستگاه‌ها با افزایش قیمت‌ها دشوار بوده و بسیاری از واحدهای تولیدی به دلیل عدم قدرت مالی جهت ارتقای ماشین‌آلات خود دست از استفاده از تجهیزات مدرن کشیده‌اند. در همین راستا باید اذعان کنیم که مجموعه ایران توری با استفاده از جدیدترین و به‌روزترین تجهیزات تولیدی آماده ارائه خدمات باکیفیت به شما مشتریان عزیز است.

کارشناسان متخصصِ ایران توری

استفاده از نیروهای متخصص و خبره می‌تواند تا حد بالایی در کنار استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته، در تولید محصولات باکیفیت نقش داشته باشد. از این رو مجموعه ایران توری با گرداوری نیروهای مجرب و حرفه‌ای در این عرصه پا گذاشته و آماده‌ی ارائه خدمات مطمئن و رضایت‌بخش به شما عزیزان می‌باشد.

پشتیبانی و مشاوره

همان‌طور که میدانید با توجه به کاربری و منطقه مورد نظر شما، نیازهای شما به محصولات مفتولی و سیمی متفاوت است و به دلیل تشابه نسبی محصولات و کاربرد آن‌ها یک مشاوره می‌تواند به شما در مورد نحوه‌ی انتخاب محصولات مفتولی، اقدامات نصب و همچنین ملزومات مورد نیاز برای نصب آن راهنمای خوبی باشد.