انواع توری حصاری

قیمت توری قیمت رابیتس قیمت انواع مفتول قیمت لوله گالوانیزه گرم و سرد قیمت پشم شیشه قیمت فنس قیمت پایه فنس قیمت توری مرغی قیمت توری حصاری


توری حصاری چیست؟

قبل از این که بخواهیم در این مورد صحبت کنیم، ابتدا باید بدانیم که حصار چیست و چه کاربردی دارد. حصار ، فنس یا fence ساختاری است که با کمک آن محدوه ای از یک منطقه تحت پوشش قرار داده می شود.

با استفاده از حصار در واقع مرزبندی های یک محدوده مثل باغ، زمین زراعی و .. مشخص می شود. معمولا برای حصار بندی از تخت های چوب، سیم، به شکل نرده یا شبکه استفاده می شود. یک حصار با یک دیوار متفاوت است و در تمام طول آن یک ساختار یک تکه ای وجود ندارد. برخی از انواع حصار ، توری های حصاری هستند.

انواع کاربرد توری حصاری چیست؟

این توری ها از تجهیزاتی است که معمولا با استفاده از سیم بافته می شوند. برای این که بتوانیم یک دیوار موقت اما مقاوم داشته باشیم ، جنس آن معمولا فولادی است. انواع توری حصاری عبارت است از:

 

شکل ظاهری آن به صورت شبکه ای بافته شده و توری شکل است که اندازه حفره ها و شبکه ها، ارتفاع توری ها، بستگی به اندازه مورد نظر مشتری دارد.

قطر مفتول به کار رفته نیز با توجه به نوع نیاز مشتری می تواند افزایش پیدا کند. طول هر فنس حصاری بر اساس نیاز می تواند تغییر کند. اما مبنا برای رول های آن پانزده متر است.

توری حصاری

اگر در مناطق با رطوبت بالا زندگی می کنید باید از نوع ایرانی این نوع از توری ها استفاده کنید. دلیل این امر این است که توری ایرانی به حالت گالوانیزه گرم ساخته شده است و در برابر شرایط متفاوت و سخت آب و هوا از خود مقاومت بالاتری را نشان می دهد. در مقابل جنس چینی آن که از گالوانیزه سرد ساخته شده است نیز وجود دارد.

انوع دیگر محصولات چینی است ولی این محصولات چینی، از گالوانیزه سرد ساخته شده اند. در نتیجه کیفیت خوبی نداشته و همین باعث شده تا از لحاظ قیمتی نیز ارزان باشند. این ارزان بودن ممکن است خیلی از افراد را دچار انتخاب غلط کند.

انواع کاربردهای این نوع از محصولات به عنوان مثال شامل موارد زیر خواهد بود:

 • حصار صوتی برای کاهش آلودگی صوتی
 • حصار به عنوان مانع و برای کنترل جمعیت
 • حصار حریم خصوصی برای فراهم کردن امنیت و حریم خصوصی
 • حصار کشی ، جان پناه با استفاده از توری جان پناه
 • حصار موقت برای فراهم کردن ایمنی و جهت دهی حرکت، برای هر جایی که به طور موقت به کنترل دسترسی نیاز است. به ویژه برای سایت های ساخت و ساز و پروژه های ساختمانی این مورد استفاده می شود.
 • حصار به عنوان یک فضای محصور کننده، برای جلوگیری از ورود افراد متجاوز و دزد و یا جلوگیری از دور شدن کودکان و گم شدن حیوانات خانگی.
 • حصار تزئینی برای افزایش زیبایی، یک باغ، محوطه یا سایر دارایی ها
 • حصار مرزبندی، برای نشانه گذاری و مرزبندی قسمت های مختلف دارایی ها مثل زمین زراعی، باغ و ..
 • حصار دوزیستان، برای جلوگیری و محدود کردن حرکت دوزیستان و خزندگان، مثل لاک پشت، قورباغه، سوسمار، مار از این نوع از حصار استفاده می شود. جنس این نوع توری از ورقه های پلاستیکی و مواد مشابه می باشد.
 • حصار استخر
 • حصار برف
 • حصار کشاورزی برای حفظ احشام و چارپایان از حمله حیوانات وحشی

باید بتوانید توری حصاری مورد نظر خود را به راحتی نصب کنید .بیشتر شرکت های ارائه دهنده این توری ها نصب آن را برای شما را به شکل رایگان انجام می دهند.اگر نمیتوانید و یا زمان آن را ندارید می توانید  از این ویژگی استفاده کنید.

با استفاده از ترکیب فنس یا توری با سایر محصولات ساختمانی می توان از آن ها برای زیباسازی محیط و نیز دکوراسیون فضای خارجی ساختمان استفاده نمود.

برای این منظور می توان توری چمنی یا فنس چمنی ار مثال زد. این محصول از ترکیب بافت پی وی سی که همان چمن مصنوعی می باشد، سیم مفتول گلوانیزه ضد زنگ یا همان توری ها استفاده می شود.

این ترکیب به دلیل خواص خاص توری ها قابل شستشو می باشد. از این محصول برای زیبا سازی فضای اطراف ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی می توان ستفاده نمود.

از آن جایی که همیشه سبز خواهد بود زیبایی ساختمان همیشگی است. نیاز به آبیاری وجود دارد، در نتیجه در مصرف آب صرفه جویی خواهد شد.

تولید انواع توری حصاری فلزی

همان طور که بیان شد برای ساخت این نوع از محصولات از ماشین آلات مختلف مکانیزه بهره برده می شوند. البته در برخی از روش های ساخت ، دستگاه ها زیاد مدرن نبوده و نیازمند دخالت انسان خواهیم بود. سیم های مفتولی که در ساخت توری های حصاری به کار برده می شود، انواع مختلفی دارد.

کلا توری ها از سه شکل مختلف تولید می شوند

 • از جنس فولاد سیاه
 • مفتول گالوانیزه گرم با روکش نقره ای رنگ زیبا
 • مفتول گالوانیزه گرم با روکش PVC
کاربرد و ویژگی های نوع اول
 • در مناطق خشک و بسیار گرم
 • مقاومت بالا در برابر زنگ زدن
 • عمر بالای بیست سال
کاربرد و ویژگی های نوع دوم
 • مقاومت بالاتر در برابر زنگ زدن
 • طول عمر بالاتر
 • مقاومت بالاتر در شرایط بسیار بد هوایی و نور خورشید
 • قیمت بالاتر نسبت به نوع قبلی
کاربرد و ویژگی های نوع سوم
 • طول عمر و دوام بسیار بالاتر از دو نوع قبلی
 • نسبت به دو نوع قبلی بسیار زیباست و در واقع یک محصول تزئینی و ظریف می باشد.

نوع سوم یعنی توری با روکش پی وی سی زمانی کاربرد دارد که هدف استفاده از جنبه ی زیبایی در کنار سایر ویژگی های توری است. PVC یکی از محصولات پتروشیمی است. از آن جایی که این محصول نیز مقاومت بالایی دارد می توان با قرار دادن آن بر روی فولاد گالوانیزه علاوه بر مقاوم کردن آن در برابر آب و هوای بد و شرایط مختلف جوی، زیبایی را نیز فراهم نمود.

این امکان وجود دارد تا شما رنگ دلخواه خود را با توجه به نیاز انتخاب نمایید. این نوع از رنگ ها در شرایط مختلف آب و هوایی تا مدت های طولانی بدون تغییر خواهند بود. در مقایسه با قیمت باید گفت که این نوع از محصولات از نوع دوم 20 درصد گران تر هستند.

 

قیمت توری حصاری

 

مشخصات فنی توری حصاری

در جدول زیر می توانید مشخصات فنی محصولات را ملاحظه نمایید. بر اساس نوع نیاز و کاربردهایی که در بالا به آن ها اشاره شد، می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید. مشخصه های اصلی توری ها که در زمان انتخاب باید به آن ها دقت نمایید شامل : جنس، ابعاد چشمه، ارتفاع مورد نیاز، قطر مفتولی که در ساخت توری ها به کار برده شده، می باشد. در نهایت باید طول مورد نیاز خود را مشخص نمایید که بر آن اساس میزان فنس خود را انتخاب کنید.

توری حصاری فنس

چشمهارتفاعطولسایز مفتول
3.5 الی 7.5 سانتی متر1 - 3 مترسفارش مشتری2.20 میلیمتر
3.5 الی 7.5 سانتی متر1 - 3 مترسفارش مشتری2.40 میلیمتر
3.5 الی 7.5 سانتی متر1 - 3 مترسفارش مشتری2.80 میلیمتر
3.5 الی 7.5 سانتی متر1 - 3 مترسفارش مشتری3 میلیمتر
3.5 الی 7.5 سانتی متر1 - 3 مترسفارش مشتری4 میلیمتر

توری حصاری با روکش PVC

چشمهارتفاعطولسایز مفتول
5 الی 7 سانتی متر1 - 3 مترسفارش مشتری3 الی 4.5 میلیمتر

انواع فنس و قیمت فنس باغی

فنس یا توری انواع مختلف داشته و با استفاده از انواع مواد اولیه فلزی یا پی وی سی ساخته می شود. نوعی که در حصارکشی اطراف فضای باغ و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، نیازمند مقاومت بالا در برابر افراد و موجودات مزاحم می باشد. بنابراین از نوع فلزی این محصولات استفاده می شود. این توری ها در بازار با عنوان فنس باغی یا توری باغی شناخته می شوند.

قیمت این نوع از محصولات نیز بر مبنای نوع ابعاد چشمه و ارتفاع و طول محصول متفاوت خواهد بود. بر اطلاع از قیمت فنس باغی یا سایر انواع توری مانند توری گابیون و … با مشاوران ایران توری 02155440014 و 2155449346 تماس حاصل نمایید.

لیست قیمت توری حصاری

اگر نیاز به مشاوره در مورد انتخاب محصول دارید، می توانید با شماره هایی که در قسمت تماس وجود دارد، با ما تماس حاصل نمایید. همچنین اگر بر اساس مشخصات فنی فوق نوع محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده اید، برای اطلاع از بهترین و مناسب ترین قیمت ها به صورت به روز با ما تماس بگیرد.

توری حصاری زنجیره ای:

توری حصاری زنجیره ای این روزها در جهان جایگاه خود را به خوبی پیدا کرده اند, این نوع از توری حصاری را می توان را برای دور پارک ها ,باغ ها, زمین  استفاده کرد.یکی از ویژگی های این توری ها زیبایی ظاهری آن می باشد.

یک حصار زنجیره ای به سه دسته تقسم می شود:

 1. حصار زنجیره ای روکش شده از روی
 2. حصار زنجیره ای آلومینیومی
 3. حصار زنجیره ای استنلس استیل

 این انواع مختلف نرده های زنجیره ای دارای مشخصات بسیار مشخصی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که با نیازها و ترجیحات مورد نیاز مردم مطابقت داشته باشند.

توری حصاری زنجیره ای را بیشتر بشناسیم

سیم های روکش شده با روی: این نوع نرده ها همچنین به عنوان نرده های گالوانیزه شناخته می شوند. این جایی است که حصار روی روی آن فرو رفته است. روی ماده ای غیر واکنشی است. این بدان معنی است که به عناصر واکنش نشان نمی دهد و می تواند مدت طولانی  استفاده شو مگر اینکه خودتان بخواهید جایگزین کنید.مدت ماندگاری که برای این توری در نظر گرفته اند حدود ده سال می باشد.

توری زنجیره ای آلومینیوم:

این نوع نرده ها به دلیل دوام بسیار محبوب هستند. تا زمانی که این نوع نرده ها را نصب کنید ، می توانید مطمئن باشید که تحت تأثیر این عنصر قرار نمی گیرد. مقاوم در برابر آب و هوا ، مقاوم در برابر خوردگی و سبک است.این نوع از توری ها اکثرا با 25 سال ضمانت فروش می رسند.

نرده های زنجیره ای از جنس استنلس استیل:

این نوع از نرده ها بیشتر در فرودگاه ها استفاده میشود. این حصار بسیار گران است. این امر به کیفیت حصار و یژگی هایی که دارد نسبت داده می شود. فولاد ضد زنگ سنگین است. این تقریبا غیرقابل نفوذ است و از این رو در مناطقی با امنیت بالا استفاده می شود. این سنگین بودن آن را نیز بسیار محکم می کند. خم نمی شود ، چه رسد به راحتی بشکند. نه خم می شود و نه می چرخد. این نوع شکل ، آن را بسیار ایمن می کند.

ویژگی های مهم که در انتخاب هر نوع توری حصاری باید در نظر داشت:

1-دوام و ماندگاری:

حصاری را انتخاب کنید که دوام  و ماندگارری بالایی داشته باشد.اگر بخواهید هر چند ماه این توری را تعویض کنید برای شما مقرون به صرفه نیست.

نرده های زنجیره ای از جنس استنلس استیل ، همانطور که در بالا توضیح داده شد ، به دلیل روشی که ساخته می شوند ، مدت زمان بسیار طولانی دوام می آورد. با این حال ، آنها برای افراد  که بودجه  کمی دارند ایده آل نیستند. بنابراین ، شما باید آلومینیوم را در نظر بگیرید و اگر مناسب نیست ، با گرفتن نرده گالوانیزه به جای آن سازش می کنید.

2-زیبای ظاهری:

رفته اند روزهایی که نرده های زنجیره ای فقط به خاکستری فلزی محدود شده اند. امروز ، نرده های مدل های مختلفی با رنگ ها و طرح های مختلف پیدا خواهید کرد. نرده های زنجیره ای پوشش داده شده مختلفی در بازار وجود دارد. محبوب ترین نرده زنجیره ای پلی وینیل کلرید (PVC) است.

3- نیازها و نگرانیهای امنیتی را پوشش دهد

اندازه یا ضخامت  توری مورد استفاده در نرده های زنجیره ای استفاده از نرده را تعیین می کند. وقتی به دنبال بدست آوردن نرده ای با کیفیت هستید ، باید در مورد اندازه آن تصمیم بگیرید. برای حصار مسکونی نمی توانید توری با اندازه بالا را انتخاب کنید. در حالی که امن است ، بسیار زیاد است و هزینه زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

هنگام تصمیم گیری در مورد  اندازه ، باید به مسئله امنیتی که برای حل آن نیاز دارید ، نگاه کنید. اگر در منطقه پرخطر زندگی می کنید ، باید متناسب با آن تنظیم کنید. اگر نمی توانید تصمیم درستی بگیرید با مشاورین ایران توری تماس بگیرید.

4-راحتی نصب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =