توری مرغی

قیمت توری قیمت رابیتس قیمت انواع مفتول قیمت لوله گالوانیزه گرم و سرد قیمت پشم شیشه قیمت فنس قیمت پایه فنس قیمت توری مرغی قیمت توری حصاری


کاربردها، قیمت و انواع توری مرغی ضخیم

توری مرغی بر حسب نوع موادی که از آن ساخته می شود، دسته بندی های متفاوتی دارد. بر این اساس توری های مرغی دارای انواع توری پلاستیکی و توری گالوانیزه هستند.

این محصول در دو نوع ایرانی و چینی به بازار عرضه می شود. توری ها بر مبنای ضخامت، نحوه ی کارکرد و استفاده، نوع و اندازه و شکل چشمه ها، جنس مواد به کار رفته در محصول و .. با یکدیگر متفاوت هستند.

این نوع از توری ها بر مبنای اندازه چشمه های توری، کشور سازنده، این که جنس محصول چیست، از گالوانیزه سرد ساخته شده و یا گرم و یا این که سبک و سنگین بودن محصول دسته بندی می شود.

برای این مورد ما انواع این توری ها را بر حسب جنس به دو دسته ی توری پلاستیکی و توری گالوانیزه تقسیم بندی می کنیم. استفاده اصلی و پرکاربرد توری ها معمولا در ساختمان سازی می باشد، اما کاربردهای فراوان دیگری نیز دارند.

توری مرغی پلاستیکی

توری پلاستیکی همان طور که از نام آن پیداست از پلاستیک ساخته می شود. این مواد در طی فرآیندهایی چون گسترش، اکستروژن و یا بافندگی تولید می شوند. این نوع از توری ها دارای تنوع رنگی بالا و در عین حال دارای شکل های مختلفی هستند.

معمولا این نوع توری ها به رنگ سبز دیده می شوند، چون این رنگ طرفداران بیشتری دارد. اما آن ها را در رنگ های مختلفی چون آبی، زرد، قرمز و بسیاری رنگ های دیگر نیز تولید می کنند.

یکی از معیارهایی که توری ها بر اساس آن تقسیم بندی می شوند، شکل و ابعاد چشمه های آن هاست. در این نوع توری چشمه ها به شکل های پنج ضلعی و شش گوش که به آن لانه زنبوری نیز می گویند،  و همچنین چهارگوش یا مربع ساخته می شوند.

معیار بعدی برای توری پلاستیکی طول آن می باشد، که به طور معمول 30 متری است. اما اگر مشتری طول دیگر نیاز داشته باشد می تواند آن را سفارش بدهد.

توری مرغی پلاستیکی

از آن جای که مواد پلاستیکی به تنهایی نمی توانند در برابر شرایط بد آب و هوایی و نور خورشید مقاومت کنند مواد دیگری نیز به آن ها افزوده می شود.

از جمله ی این مواد می توان به یووی اشاره کرد. این ماده باعث می شود تا توری ها در برابر نور خورشید مقاوم شوند. از آن جا که این ماده از خود پلاستیک به کار رفته در توری قیمت بالاتری دارد، نسبت استفاده از آن متفاوت است.

بنابراین هرچقدر که میزان این ماده در توری بیشتر باشد قیمت آن نیز به نسبت افزایش پیدا خواهد کرد. اما برای این که بتوان زمان بیشتری از آن استفاده کرد وجود یووی در آن لازم و ضروری است.

فاکتور بعدی که در ساخت محصول لحاظ می شود، عرض آن است. عرض این محصولات 2 ، 1.50 ، 2/1 ، 1 متر  و 90 سانتی متر می باشد.

ارتفاع این نوع توری 90 سانتی متر و 120 سانتی متر است. نوع پلاستیکی که در ساخت محصول به کار برده می شود می تواند از هر دو دسته مواد نو و یا بازیافتی ساخته شده باشد.

بنابراین دقت کنید که انتخاب مواد با کیفیت پایین و ساخته شده از محصولات بازیافتی باعث خواهد شد تا محصول دارای ناخالصی بوده و در نتیجه خیلی زود محصول خشک شده و ترک بخورد. در نهایت، محصول در محل اتصال به بست های داربست خرد شده و از بین می رود.

توری مرغی گالوانیزه گرم و سرد

توری مرغی فلزی کاربردهای خاص خود را دارد. از آن جایی که مواد به کار رفته در توری مرغی ایرانی بسیار با کیفیت تر است، استفاده از این محصولات توصیه می شود.

دلیل این کیفیت استفاده از گالوانیزه گرم در ساخت توری هاست که باعث شده این محصولات نسبت به نمونه خارجی خود از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار باشند.

نمونه خارجی بیشتر از گالوانیزه سرد ساخته می شود. اگر می خواهید برای یک بازه ی زمانی طولانی از توری استفاده کنید، انتخاب توری های ایرانی مقرون به صرفه تر خواهد بود.

کاربرد این نوع توری بسیار زیاد و متنوع است و در صنایع مختلف استفاده می شود. اما یکی از بیشترین مصارف آن در حصارکشی می باشد.

توری مرغی گالوانیزه

عرض توری ها متفاوت بوده و بر مبنای 180 سانتی متر، 150 سانتی متر، 120 سانتی متر، 100 و 90 سانتی متر ساخته و به بازار عرضه می شوند. یک معیار دیگر برای این نوع توری ها وزن آن ها می باشد که به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد.

یکی از مواردی که وزن این محصول را تغییر می دهد، ضخامت و ابعاد چشمه ها می باشد. این نوع توری دارای ابعاد چشمه ی 1 اینج و 2/1 و 4/3 اینچ می باشد. ضخامت این توری ها 40/0 و 70/0 می باشد.

کاربرد توری مرغی

این نوع از توری ها کاربردهای فراوانی دارند. از جمله کاربردهای این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فروش توری مرغی

  • آرماتور و نگهدارنده ی مواد در مجسمه سازی
  • توری های فلزی برای ساخت توری و قفس برای نگهداری و پرورش حیوانات و پرندگان مختلف مانند مرغ، کبوتر، پرندگان زینتی کاربرد دارد. برای استفاده در مرغداری ها کاربرد زیادی دارد.
  • برای استفاده در ساختمان سازی نیز این محصول به عنوان نگهدارنده ی پشم شیشه ، دور ستون، حصار کشی ها دور ساختمان و موقت، ایزوله کردن سقف های ساختمان ، به عنوان نگهدارنده ی گچ در ساختمان استفاده می شود.
  • محافظت و نگهداری از گیاهان و حصارکشی مزرعه
  • ساخت سقف برای سوله ها
  • جهت نگهداری سقف های شیروانی
  • استفاده در باغچه های منازل

قیمت توری مرغی

قیمت توری مرغی

بنابراین با توجه به کیفیت بالاتر و این که این محصولات دارای وزن بالاتر و ضخامت بیشتر نسبت به نمونه خارجی خود هستند معمولا توری ایرانی نسبت به توری مرغی چینی دارای قیمت بالاتری خواهد بود.

از طرفی هر چه قدر که توری های با چشمه بزرگتری انتخاب شده و ساخته شوند، باعث می شود تا مواد بیشتری برای ساخت آن ها استفاده شده و در نتیجه وزن توری و در کنار آن استقامت محصول افزوده شود.

این عامل نیز به نسبت باعث افزایش قیمت محصول نهایی خواهد شد. بنابراین کاربرد این توری ها بسیار زیاد بوده و همین عامل باعث می شود تا میزان فروش این محصولات نسبت به سایر توری ها بسیار زیاد باشد.

توری ها دارای انواع متنوعی مانند توری حصاری ، توری گابیون و توری های مرغی و .. هستند. برای اطلاع از لیست قیمت به روز همه ی انواع محصولات توری ها با ابعاد مختلف چشمه و ضخامت متنوع و طول و عرض های مورد نیاز می توانید با مشاوران ایران توری تماس حاصل نمایید.

توریتوری مرغی

توری مرغیتوری مرغی پلاستیکیتوری مرغی گالوانیزهقیمت توری مرغی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یازده =