فروش رابیتس

قیمت توری قیمت رابیتس قیمت انواع مفتول قیمت لوله گالوانیزه گرم و سرد قیمت پشم شیشه قیمت فنس قیمت پایه فنس قیمت توری مرغی قیمت توری حصاری


کاربردهای رابیتس یا راویز چیست

رابیتس ، Metal Lath یا راویز ، پایه ای برای گچ کاری است. رابیتس یا راویز یک ورق فلزی همه کاره است. این ورق به عنوان پایه گچ و تقویتی برای انواع ساخت و سازها در دیوارها، سقف ها و عایق بندی تیرها و ستون ها ایده آل است. سادگی و سهولت در برش و فرم دهی رابیتس باعث می شود تا در گچ کاری به راحتی کاربرد داشته باشد.

اصلاح راویز یا راویز کاری به صورت اشتباه در بین افراد مصطلح شده است و معمولا افراد با این نام بیشتر آشنا هستند.

جنس و ساختار ظاهری رابیتس ها

از لحاظ ظاهری این محصولات به شکل ورق های مشبکی هستند که از مفتول های گالوانیزه گرم تولید می شوند. دلیل این که این نوع از محصولات گالوانیز می شوند، بالا بردن طول عمر آن هاست. وجود این پوشش از خوردگی فلز جلوگیری کرده و طول عمر و مقاومت آن را افزایش می دهد. شکل توری آن نیز به دلیل کاربردهای خاص آن است که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. نوع دیگر این محصول از جنس پلیمر ساخته و تولید می شود.

کاربرد رابیتس در صنایع مختلف چگونه است

معمولا این محصول در مواردی که به صنعت ساختمان مرتبط می شود، کاربرد دارد.

  • برای ایجاد کردن سقف های کاذب
  • استفاده در گچ بری ها و گچ کاری ها
  • گل سقفی و رابیتس بندی مانند آرک ، نور مخفی و پوشاندن تاسیسات مختلف ساختمانی
  • بازسازی و ترمیم کردن ترک های ایجاد شده در ساختمان
  • پوشش دادن به بتون سیمانی
  • پوشش دادن به تیرآهن و آرماتورها
  • پوشاندن کانال ها و تاسیسات سقف ها کاذب ساختمان
  • استفاده در دکوراسیون ساختمان های تجاری و مسکونی
  • استفاده در نمای ساختمان برای سنگ کاری

برای ایجاد کردن طرح های مختلف، متنوع و جدید، مانند طرح ها مارپیچی، مشبک، ایجاد کردن انواع نورپردازی ها به صورت مخفی و .. در سقف به کمک راویز نیاز داریم. استفاده از این مواد در دیوارها باعث می شود تا یک پیوستگی خاصی در سطح ایجاد شود و امکان ترک خوردگی و ایجاد فاصله در آن را ازبین ببرد. از طرفی این امکان فراهم می شود تا برای نصب سایر تجهیزات مانند تاسیسات برقی و سیمانی یک جایگاه و بستری مناسب برای آن ها فراهم شود.

بعد از این که این محصول در قطعات مناسبی بریده می شود، می تواند در کاربردهای خود مورد استفاده قرار گیرد. برای این که بتوان از این محصول استفاده نمود نیاز به این داریم تا آن ها را به کمک مفتول های گالوانیزه به میلگرد های 10 متصل کنیم. اندازه قطر مفتول ها معمولا 1.2 میلی متر می باشد. در رابیتس کاری به این نوع از مفتول ها سیم رابیتس بندی گفته می شود.

استفاده از این محصولات به دلیل در دسترس بودن و سادگی در پیاده سازی آن ها و بسیاری مزایای دیگر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما امروزه به این دلیل که کناف ها نیز وارد بازار کار شده اند، توانسته اند تا رقبای خاصی برای سایرین باشند. کناف نیز کاربردهای مشابهی دارد.

انواع رابیتس ها چیست

تعداد ستون ها و وزن دو ویژگی هستند که محصولات بر مبنای آن ها ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا تعدا ستون ها 9 تایی ، 11تایی و 13 تایی است. بعد دیگری که برای محصوات باید در نظر گرفت وزن آن هاست. معمولا ضخامت ورق هایی که محصول از آن ها ساخته می شود، تعیین کننده ی وزن محصولات است.

هر چه میزان تعداد ستون ها در یک محصول افزایش یابد به همان نسبت از ابعاد چشمه ها کاسته می شود.

ابعاد رابیتس ها در جدول زیر ارائه شده است که می توانید از برای انتخاب های خود استفاده کنید. در این مورد می توانید از نظرات کارشناسان ما نیز استفاده کنید.

ایران رابیتس

نوع رابیتسوزنچشمهستونستونقیمت
رابیتس گالوانیزه40039ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه45039ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه500311ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه550311ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه650311ایران رابیتس صادق -
رابیتس گالوانیزه500313ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه550313ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه600313ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه700313ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه750313ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه800313ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه900313ایران رابیتس صادق -
رابیتس گالوانیزه1050313ایران رابیتس صادق-
رابیتس گالوانیزه1100313ایران رابیتس صادق-

قیمت رابیتس

از آن جای که استفاده از این محصولات در شرایط مختلف بر اساس وزن و تعداد ستون ها تغییر می کند، بنابراین همین عوامل بر روی قیمت محصولات تغییر ایجاد می کند. باید ابتدا مشخص نمود که برای چه کاربردی و از چه نوع محصولاتی می خواهیم استفاده کنیم و سپس بر اساس جدول مشخص کنیم که کدام یک بر مبنای قیمت مناسب است.

بنابراین با توجه به موارد بالا افزایش تعداد ستون ها و نیز میزان وزن محصولات باعث خواهد شد تا محصول به همان نسبت قیمت بالاتری داشته باشد. این مورد همچنین به قیمت ورق های گالوانیزه بستگی دارد. هرچه میزان آن ها افزایش پیدا می کند، به همان میزان باعث تغییر در قیمت و نوسان پیدا کردن آن در بازار خواهد شد. برای آگاهی از سایر محصولات مانند توری حصاری ، توری فرنگی ، توری گابیون و لیست قیمت های این محصولات می توانید با مشاوران گروه ایران توری تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن لیست قیمت های مربوطه را دریافت کنید.

خرید و فروش رابیتس

برای خرید رابیتس در بازار ابتدا باید نوع محصولی و کاربرد خود را مشخص نمایید. همان طور که بیان شد، کاربردهای این محصولات بسیار متنوع هستند و نیاز به آگاهی دقیقی از نوع انتخاب آن ها وجود دارد.

برای مثال باید بدانید که از آن جایی که نمای ساختمان ها معمولا بسیار سنگین است برای نگهداری آن ها نیاز داریم تا از محصولات مقاوم تر کمک بگیریم. برای این نوع کاربرد معمولا انتخاب نوع 13 ستونی در اولویت است. اما اگر برای کارهای داخل ساختمان بخواهیم از آن ها استفاده کنیم، معمولا به محصولات سبک تر نیاز داریم بنابراین برای این که کار از لحاظ قیمت و کارایی و کیفیت مناسب باشد، باید از محصولات سبک تر در کار کمک گرفت. قیمت رابیتس گالوانیزه را می توانید بر مبنای لیست خرید گروه ایران توری از مشاوران فروش این شرکت تهیه کنید.

رابیتس کاری

رابیتس کاری چیست؟

یک نوع سقف کاذب به نام سقف کاذب رابیتس وجود دارد که با استفاده از آن می توان انواع سقف ها را باطراحی های خاص در فضای داخلی ساختمان ها مسکونی اداری و تجاری ایجد نمود. این نوع از سقف از اجزای مهم دکوراسیون محسوب می شود. کاربرد دیگری که برای آن وجود دارد، پوشاندن تاسیسات ساختمان ها و دادن زیبایی به فضاهای داخلی و نیز پوشاندن اسکلت های ساختمانی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − شش =