قیمت توری فرنگی

قیمت توری قیمت رابیتس قیمت انواع مفتول قیمت لوله گالوانیزه گرم و سرد قیمت پشم شیشه قیمت فنس قیمت پایه فنس قیمت توری مرغی قیمت توری حصاری


توری فرنگی چیست و کاربردهای توری فرنگی کدام است

توری فرنگی این توری جهت پوشش سقف سوله ، سیمان کاری و استفاده در باغ ها و مزارع جهت حصارکشی موقتی و کم هزینه استفاده می شود.

این محصول با توجه به کاربردهای متنوع و زیادی که دارد مورد توجه همه قرار می گیرد. این نوع توری از لحاظ شکل ظاهری دارای خانه های به هم بافته ی شبکه ای شکل (لانه زنبوری) است.

این نوع توری ها نیز از جمله توری های بافتی است. از لحاظ شکل ظاهری این نوع از توری ها دارای بافت ها و چشمه هایی شبیه به سایر انواع توری است. شکل این طوری ها 6 ضلعی است. از این میان توری های گابیون یا توری مرغی هم دارای همین ویژگی ها هستند.

توری فرنگی

 این توری با چشمه 1.5 اینچ و 2 اینچ با انواع سایز مفتول و عرض ها مختلف با توجه به نیاز مشتری قابل تولید و عرضه می باشد. این نوع توری ها بسیار شبیه به توری مرغی و توری گابیون هستند. اما از برخی لحاظ تفاوت دارند. که میزان وزن آن ها یکی از معیارها می باشد. تولید توری حصاری ، فرنگی و سایر انواع توری ها دارای فرآیند مشخصی است.

مشخصات توری فرنگی چیست

با توجه به کاری که از توری ها انتظار می رود می توان نوع مشخصه مورد نظر را تهیه نمود. واحد مشخصه ی این محصولات اینچ می باشد که در دو نوع 2 و 5/1 اینچ تولید می شوند.

هر رول یا طاقه ی این محصولات بیست متر است که می توان بر اساس نیاز یک یا تعدادی طاقه تهیه نمود. عرض این محصولات نیز متغیر است و بر اساس نیاز می توانید از نوع با عرض 120 سانتی متری یا 150 و یا 180 سانتی متری که بیشتر اندازه آن می باشد، استفاده کنید.

همان طور که اشاره شد، این محصولات از استحکام مناسب و زیبایی خوبی برخوردار هستند. اندازه استاندار و مناسبی دارند. این محصولات بسیار برای نوع توری برای حصار کشی پرکاربرد و محبوب هستند.

در برابر رطوبت و آب و هوای نا مناسب به راحتی مقاوم هستند. چشمه ریز و چشمه درشت دو نوع از اشکال این نوع توری است.

از توری ها با توجه به کاربرد می توانید از مشخصات زیر استفاده کرده و مورد مناسب را انتخاب کنید. کارخانه توری گابیون و تولید کننده سایر محصولات توری ها بر مبنای سفارشی که مشتری به آن ها ارائه می دهد نیز محصولات را در ابعاد سفارشی تولید می کنند.

چشمهارتفاعطولسایز مفتول
1.5 اینچ1.20 سانتی متر20 متر1.20 میلیمتر
1.5 اینچ 1.50 سانتی متر20 متر1.20 میلیمتر
1.5 اینچ 1.80 سانتی متر20 متر1.20 میلیمتر

توریتوری فرنگی

توری فرنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 2 =